про групу

Ви вибираєте компанію,
де все робиться людьми і для людей

Хороші дороги - одна з головних складових інфраструктури країни.
Група компаній РОСТДОРСТРОЙ активно бере участь в її розвитку,
будує якісні дороги по всій Україні.

14 років роботи на ринку дорожнього будівництва - це тисячі кілометрів дорожнього полотна, більше 2 мільйонів тонн виробленого асфальтобетону, власні виробничі бази, сучасний автопарк спецтехніки, і найголовніше - 837 створених робочих місць.

Колектив професіоналів РОСТДОРСТРОЙ - наша гордість, а якість виконуваних робіт вже давно стало візитною карткою компанії.

Ми використовуємо тільки сучасні технології в дорожньому будівництві. Виробляємо спеціальні склади асфальтобетонних сумішей, модифікованого бітуму, геотекстильних матеріалів, які забезпечують підвищену міцність і продовжують термін служби дорожнього покриття.

Оснащеність компанії високопродуктивною технікою дозволяє вирішувати найскладніші завдання в максимально стислі терміни.

З кожним роком компанія нарощує досвід, виробничі потужності, зростає і розвивається, щоб будувати дороги європейської якості в Україні.

Група компаній Ростдорстрой об'єднує лідерів в дорожньому будівництві

До групи входять дорожньо-будівельні компанії Ростдорстрой і Київшляхбуд

РОСТДОРСТРОЙ

Компанія Ростдорстрой була заснована в 2005 році.
На сьогоднішній день в активі компанії більше 200 реалізованих проектів в сфері дорожнього будівництва. Наша компанія виконує повний комплекс дорожньо-будівельних робіт, починаючи від складання проектно-кошторисної документації і закінчуючи здачею завершеного об'єкта.

Значну роль в успіху і розвитку підприємства зіграв той фактор, що в 2005 році інвестиційна група «Рост» стала власником української філії «LEMMINKAINEN», Який займається дорожньо-будівельними роботами в 40 країнах світу і є підрядником з будівництва злітно-посадкових смуг в аеропортах найбільших столиць Європи.

КИЇВШЛЯХБУД

Займається проектуванням, лінійним будівництвом транспортних магістралей, комплексним будівництвом автомобільних доріг шляхопроводів, а також виконує середній і капітальний ремонт дорожнього покриття.

Сучасне технічне оснащення, якісні матеріали, передові технології, розвинена соціальна сфера підприємства - все це складові ПП «КИЇВШЛЯХБУД».
 
Особлива увага приділяється вибору надійних постачальників якісної сировини, матеріалів і обладнання. Європейські стандарти досягаються за допомогою техніки і технологій, ще недавно унікальних для нашої країни.

статистика

Основні показники
динаміки розвитку групи

Понад 800 працівників
в штаті компанії

2016 - 2019
2014 - 2015
2011 - 2013

Більше 350 одиниць техніки
в активах компанії

2016 - 2019
2014 - 2015
2011 - 2013

Проклали понад 10 тис кілометрів доріг по всій країні

2016 - 2019
2014 - 2015
2011 - 2013

парк техніки

Парк групи регулярно поповнюється новими моделями техніки

140

Вантажних
автомобілі

105

одиниць
спецтехніки

106

одиниць
спец. обладнання

Ми завжди відкриті для співпраці
і раді новим цікавим проектам

Центральний офіс групи знаходиться за адресою:

Одеса, вул. Генуезька 1А

Телефон

+38 (048) 784 75 30